Kategoria: Antykoncepcja

Prezerwatywa dla kobiety – informacje

Prezerwatywa dla kobiet jest pochewką zakończona dwoma giętkimi pierścieniami. Jeden z nich jest zamknięty i służy do umieszczania prezerwatywy w pochwie. Natomiast drugi pozostaje na zewnątrz. Natomiast w czasie stosunku prezerwatywa robi barierę między penisem a pochwą. Natomiast prezerwatywa luźno wyściela pochwę i można ją założyć przed rozpoczęciem stosunku i nie wymaga wyjęcia z pochwy.

Czytaj dalej

Prezerwatywy dla panów – ciekawostki

Są jednym z najpopularniejszych metod antykoncepcji na świecie. Są one dość tanie, proste w użyciu  i chronią przed infekcjami. Prezerwatywa jest skuteczna w zapobieganiu ciąży i chorobom przenoszonym drogą płciową, jedynie wtedy jeśli jest właściwie stosowana. Prezerwatywa jest to tworzenie nieprzepuszczalnej bariery miedzy narządami płciowymi partnerów. Oczywiście działa tylko wtedy jeśli jest spełnione wiele zadań.

Czytaj dalej

Jak się prawidłowo zabezpieczać?

Współżycie łączy się z dwoma rzeczami są to choroby przenoszone droga płciową i ciąża. Natomiast jeśli to jest pierwszy raz to nie pewni jesteśmy partnera, bo niewiele o nim wiemy. W związku z czym najlepsza metodą zabezpieczenia była by tabletka antykoncepcyjna w sposób pewny przed ciążą i prezerwatywa, aby uniknąć zakażenia przenoszona drogą płciową. Żadna

Czytaj dalej